Om oss

Trivsel er en av ViTo sine verdier. For å yte maksimalt har vi et tydelig fokus på trivsel i hverdagen. Dette gjelder ikke bare oss ansatte i mellom, det gjelder i høysete grad også i samarbeidet med våre kunder. Trivsel hos ViTo baseres på trygghet, mestring, åpenhet og respekt. Vi håper og tror at våre kunder trives sammen med oss.

ViTo Regnskap



Barbro Haus Fossum

Regnskapsfører
Avd.Lillesand
barbro@vito-regnskap.no
Telefon 91370783


Line Veronika Kalseth

Regnskapsfører 
Avd.Lillesand 
line@vito-regnskap.no
Telefon 94899287
 

Annette Jensen   

Autorisert regnskapsfører

Avd. Lillesand 

annette@vito-regnskap.no

Telefon: 924 43 697





Magne Lien

Autorisert regnskapsfører
Avd. Birkeland
magne@vito-regnskap.no
Telefon 92856368



Svein Conrad Tjomsås

Regnskapsfører 
Avd. Birkeland
svein@vito-regnskap.no
Telefon 97573684
siri.jpg

Siri Stokke Høyland

Regnskapsfører

siri@vito-regnskap.no

Telefon: 479 37 130



                                        ........................................  .        
lynn.jpg

Lynn Anette Damsgaard Telstø

Autorisert regnskapsfører

Daglig leder

lynn@vito-regnskap.no

Telefon: 954 17 255